Verfijn zoekopdracht
Geselecteerde filters (4)
Zoekresultaten 1 - 5 van 5 resultaten
- Externe link: Lombokweide
Tussen de Lombokstraat/Rijksweg en De Kruisboog ligt het terrein van de Lombokweide. Dit terrein is door De Bunte Vastgoed gekocht met het idee om hier woningen te bouwen die goed passen in de omgeving.
- Bron: Duiven (Gemeente)
- 2024-12-05
- Huisvesting
- Externe link: Wet Kwaliteitsborging (Wkb)
Sinds 1 januari 2024 geldt de Wet Kwaliteitsborging voor nieuwbouw in gevolgklasse 1. Dat gaat onder meer over grondgebonden woningen, bedrijfsgebouwen met maximaal twee bouwlagen en vakantiehuisjes. Voor het bouwtechnische deel van deze bouwwerken verleent de gemeente geen vergunning meer. De gemeente kijkt alleen nog of de nieuwbouw past in het omgevingsplan. Ook houdt de gemeente geen toezicht meer op de technische bouw van nieuwbouwprojecten. Voor verbouw gaat de Wet Kwaliteitsborging waarschijnlijk pas op 1 januari 2025 gelden.
- Bron: Duiven (Gemeente)
- 2025-01-15
- Huisvesting
- Externe link: Omgevingswet
Vanaf 1 januari 2024 geldt de Omgevingswet. De Omgevingswet bestaat uit alle wetten en regels voor de fysieke leefomgeving.
- Bron: Duiven (Gemeente)
- 2025-01-15
- Huisvesting
- Externe link: Monumenten
Een monument is meestal een bijzonder gebouw, maar het kan ook een bijzondere brug of park zijn. Een object kan ook een monument worden. U kunt de gemeente vragen uw pand of een ander bijzonder object als gemeentelijk monument aan te wijzen.
- Bron: Duiven (Gemeente)
- 2024-11-08
- Huisvesting, Cultuur en recreatie
- Externe link: Omgevingsplan
In het omgevingsplan staat wat er in uw gemeente mag. Bijvoorbeeld hoe de grond en gebouwen mogen worden gebruikt. Ook ziet u waar woningen, winkels, bedrijven of horeca zijn toegestaan. Daarnaast ziet u welke grond is gereserveerd voor wegen en groen.
- Bron: Duiven (Gemeente)
- 2024-05-22
- Huisvesting
- 1